Benim için üzülme izle, Benim için üzülme dizisi, Benim için üzülme son bölüm, Benim için üzülme ne zaman, Benim için üzülme oyuncuları, Benim için üzülme tek part

Benim İçin Üzülme izle, Benim İçin Üzülme Son Bölüm, Benim İçin Üzülme Show Tv

Benim İçin Üzülme Harun - Eren Hacısalihoğlu

Benim için üzülme oyuncularından Harun karakterini Eren Hacısalioğlu canlandırıyor.
Benim için üzülme Harun karakteri; karadenizli balıkçılıkla geçimini sağlayan, babası ile bir türlü anlaşamayan, genç, bekar bir karakter. Harun kankası, çocukluk arkadaşı Niyazi ile birlikte aynı kızı yani Buke'yi sevmektedirler.

Buke Niyazi'yi tercih etmesini birtürlü kabul edemeyen Harun, çocukluk arkadaşı Niyazi ile yollarını ayırır. Ortağı Niyazi ile birlikte aldıkları tekneyi satar. Niyazi nin hakkını vermek ister ama Niyazi kabul etmez.
Harun Buke ye olan sevdasını bir türlü söndürememektedir. Biraz’da Harun’un ailesinden bahsedelim.Babası Resul KILIÇOĞLU yine bir Rana CABBAR klasiği ile sevimsiz bir karakter.Ancak rolün hakkını veriyor tebrik etmek lazım.Ayrıca dizide kafalarda soru işareti bırakan kız kardeşi Bahar neden kendinden kat ve kat yaşlı Şahin Bey ile evlendi çok merak ediliyor doğrusu.


Etiketler , , ,1 Response to "Benim İçin Üzülme Harun - Eren Hacısalihoğlu"

  1. Serap says:

    Çok yakaışıklı :) Harun karakterini çok iyi oynuyor. Harun buke sevdasını kalbine gömmesini bilmeli bu karaktee yakışan budur. Ayrıca Harun kim, babası kim? hiç uymamış

Yorum yap:

Benim için üzülme dizisi Hüseyin Kağıt Şarkıları